دات نت نیوک
X

گروه آینده مجازی امن (گاما)

معرفی شرکت گروه آینده مجازی امن (گاما) 
گروه آینده مجازی امن، در سال 1391 با حضور برخی از مدیران و سهامداران شرکت رهیاب پیام گستران با هدف توسعه زیر ساخت های فنی و گسترش سهم بازار در حوزه خدمات مرتبط با تلفن همراه تاسیس گردید. 
سوابق و افتخارات: 
گروه آینده مجازی امن ( گاما)، با تکیه بر دانش، تجربه و پشتکار تیم فنی خود، بهترین و به روزترین وب سرویس و خدمات فناوری اطلاعات را به ذینفعان خود ارائه می دهد، افتخار همکاری با نهادهایی به نام، همچون بانک پاسارگاد (Smsbanking) ، بانک تجارت (Top up)، همراه اول ( طراحی و پیاده سازی داشبورد چند سکویی جهت مانیتورینگ وضعیت آنتن های مخابراتی)، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ( اپلیکیشن های موبایل و تحت وب مسابقات و نظرسنجی ) و ... گواه این ادعا خواهد بود. 

 همچنین بهره‌گیری این مجموعه از نیروهای جوان، خلاق و در عین حال با تجربه، متعهد و منظم، روند به روز رسانی سیستم ها ( مطابق با آخرین تغییرات) و ارائه خدمات پشتیبانی را به مهمترین ویژگی‌های گروه آینده مجازی امن تبدیل نموده است. 

برخی از سوابق مجموعه گاما به شرح زیر می‌باشد: 
سامانه خرید آنلاین بلیط کنسرت (1396) – (Aradconcert.com Web)
سامانه قرعه کشی آنلاین مسابقات پیامکی (1394) -  (Smsvoting Web)
سامانه آنلاین اطلاع‌رسانی قیمت محصولات الکترونیکی -  (Price Web-Application)
سامانه اطلاع رسانی و پیش بینی آب و هوای کشور  (1393) -  (Irimo Application)
سامانه مشاهده و خرید محصولات خانه و آشپزخانه (1394) – (Hyperme Application)تماس با گروه آینده مجازی امنمرکز تماس : ۶۷ ۰۹ ۶۱ ۸۸ (۲۱ ۹۸+)

 پست الکترونیک : info@gama.systems

آدرس : تهران، خیابان شیراز جنوبی،بلوار شهید علیخانی، جنب گلستان، پلاک ۲۸، واحد ۲

وب سایت : http://gama.systems